אם אתם מחפשים מזרים מדיה הגון במחיר סביר לצפייה בסרטים ה - Minix Neo X7 מזרים מדיה אנדרואידי המציע ביצועים נאים בעזרת מעבד quad-core Cortex A9 ו זיכרון 2GB בהחלט יכול להיות המוצר שלכם. 

ה - Neo x7 מגיע בצבע שחור בגודל שמזכיר ראוטר קטן , אינו תופס מקום ובעיצוב נאה בהחלט, החומרים פלסטיק אך לא מרגיש זול בכלל.
בעת ההפעלה הראשונית נראה כי קצת לוקח זמן למערכת האנדרואיד לעלות אך ההפעלה היא חד פעמית ואין צורך בכיבוי המכשיר לעיתים דחופות. מריץ אנדרואיד 4.2 אך קיימים כבר ברחבי הרשת וגם באתר הפורום הרשמי גרסאות CUSTOM טובות שבהחלט משפרות את ביצועי הממשק.
ה NEO X7 מגיע עם גרסת XBMC אשר הותאמה במיוחד עבורו אשר רצה באופן חלק עם אפשרות צפייה בסרטים באיכות 720p .

תפעול

MINIX NEO X7שלט הסטנדרטי המגיע בקופסה בהחלט בסיסי ואינו נוח לשימוש בדפדפן או בתפעול כללי , קיימים שלטים שונים וטובים עם מקלדת מובנית אך לא הייתי ממהר לקנות אחד מהם , באתר הבית תמצאו אפליקציית Remote Control המאפשר שליטה דרך הסמארטפון , כעכבר , מקלדת או שלט רגיל כל עוד אתם מחוברים לאותה רשת אלחוטית.

 

התרשמות כללית

אם חיפשתם להפוך את הטלויזיה שלכם ל SMART TV לצפייה בסרטים באיכות טובה אם חיפשתם מכשיר אנדרואידי אשר מסוגל להפעיל XBMC בצורה חלקה או YOUTUBE לצפייה בסרטונים , ה -MINIX NEO X7 בהחלט מספק את הסחורה , עם תג מחיר סביר ואיכות חומרים נאה בהחלט המכשיר בהחלט מומלץ .
אם אתם מחפשים קונסלת משחק אנדרואידית ה- MINIX קצת מאחור בנושא זה , בעת הפעלת משחקים נראה כי ה MINIX לא תומך באופן מלא ואינו עושה את המוטל עליו.

מפרט טכני

מעבד Quad-core 1.6GHz Cortex A9 RK3188 CPU
זיכרון 2GB RAM
16GB ROM, expandable via SD
יציאות 3x USB, 1x microUSB, optical audio out,  Ethernet, DC in, 3.5mm
רשת 2.4G/5G dual band WiFi,Bluetooth
גרסת תוכנה Android v4.2 Jelly Bean

מה בקופסה

ה - Neo X7 מגיע עם שלט סטנדרטי , ספק כוח , כבל USB לחיבור למחשב על מנת לבצע עדכוני תוכנה, אנטנת WIFI וכבל HDMI.

 Minix neo x7

 

ניתן לרכוש את המוצר ב Ebay בקישור הבא :

MiniX NEO X7 Quad-Core Cortex A9 Processor Android 4.2 Mini PC 2GB Smart TV Box | eBay

Comments powered by CComment